Jak wybrać taboret kosmetyczny?

Wybór taboretu kosmetycznego może okazać się niezbyt łatwym wyborem. Z pozoru pomyśleć by można było, że to tylko taboret kosmetyczny, jednak w rzeczywistości stanowi on jeden z najistotniejszych elementów wystroju całego salonu kosmetycznego! I co istotniejsze musi on spełniać nie jedną i nie dwie funkcje, ale ich całą masę!

Dlaczego taboret kosmetyczny jest tak ważny?

To na taborecie spoczywać będą klienci Twojego gabinetu, na taborecie spoczywać też mogą jego pracownicy. Jest to tak elementarny sprzęt, że trudno byłoby sobie wyobrazić istnienie salonu kosmetycznego bez taboretu kosmetycznego.

Niektórzy nie przykładają do jego wyboru aż tak dużej wagi, jednak ja uważam, że to naprawdę ważne jaki taboret wybierzesz!

Niewłaściwie dobrany taboret kosmetyczny może być powodem niezadowolenia Twojego klienta z powodu niezapewnienia wymaganego poziomu komfortu, ponadto nawet praca Twoich pracowników okazać się może utrudniona właśnie ze względu na tak niby małą rzecz jaką jest taboret!

W ofercie sklepów kosmetycznych mamy do wyboru taborety z oparciem lub bez. W zależności od tego, jaki charakter działalności wybrałeś, czyli czy prowadzisz salon kosmetyczny czy może salon fryzjerski powinieneś wybrać odpowiedni taboret. Do salonów fryzjerskich rekomendowane są taborety z oparciem (o ile nie ma profesjonalnego fotela fryzjerskiego) zaś do gabinetów kosmetycznych rekomendowanych jest fotel bez oparcia.

Wygoda to najważniejsze!

Wybierz przede wszystkim taboret kosmetyczny, który jest zwyczajnie wygodny. Przed zakupem taboretu kosmetycznego dobrze jest się wybrać do sklepu stacjonarnego czy też show roomu i po prostu usiąść na danym modelu, testując go pod różnym kątem. Zakup przez internet nie da Ci takiej możliwości- a szkoda. Oczywistym jest, że zawsze możesz zwrócić model, który jednak Ci nie odpowiada, jednak aby szybko cieszyć się z dokonanego zakupu rekomenduję sklep stacjonarny.

Kolejna kwestia to… wygląd!

Nie zapominaj, że taboret kosmetyczny powinien przede wszystkim komponować się z wystrojem całego wnętrza. Niewyobrażalnym jest posiadanie salonu załóżmy w białej stylistyce i zakupienie czerwonego fotela. To drobny szczegół, który czyni dużą różnicę, zwłaszcza, że w gabinetach zazwyczaj jest wiele taboretów, a nie tylko jeden.

Znalezione obrazy dla zapytania taboret kosmetyczny

Wygodny taboret kosmetyczny

Wygodny taboret kosmetyczny, stabilny na pięcioramiennej podstawie, z kółkami, w kolorze białym, niezbędny mebel w gabinecie kosmetycznym.

Wysokość sterowana hydraulicznie.
Niezbędny mebel w każdym gabinecie kosmetycznym.

Idealny podczas wykonywania zabiegów pedicure.

krzesło kosmetyczne
krzesło kosmetyczne

Wymiary:
-wymiary siedziska, średnica 32 cm
– wysokość min. 53 cm
– wysokość max. 68 cm

Dane techniczne:
– hydrauliczny
– pięcioramienna podstawa z kółkami
– wymiary opakowania 49,5 x 49,5 x 22 cm
– waga w opakowaniu 7,5 kg
– ilość opakowań 1

Wyposażenie gabinetów kosmetycznych Warszawa

Meble do gabinetu kosmetycznego – Warszawa